تبلیغات
معماری - تصاویر گچبری سقف پذیرایی جدید و شیک برای خانه های ایرانی
[font=tahoma][/font]

تصاویر گچبری سقف پذیرایی جدید و شیک برای خانه های ایرانی

گچبری سقف پذیرایی

در معماری داخلی منازل ایرانی, توجه به زیبایی طراحی و دکوراسیون اتاق پذیرایی اهمیت بسیاری دارد. از گذشته تا به امروز سقف ها یکی از قسمت های مورد توجه معماران ایرانی بوده است. به همین دلیل گچبری سقف پذیرایی به منظور جذابیت بیشتر اتاق پذیرایی در اغلب منازل ایرانی به چشم می خورد. در این مطلب با نمونه هایی از این گچبری ها آشنا می شویم.

جدیدترین گچبری سقف پذیرایی ساده و شیک

امروز برای تزیین سقف پذیرایی از سقف های کاذب و سقف کناف استفاده فراوانی می شود اما از تکنیک های سنتی که امروزه با روش های جدید درهم آمیخته شده است گچ بری است. گچبری در معماری داخلی ایرانیان سابقه تاریخی طولانی دارد. از گچبری در تزیین سقف و دیوارهای حتی مساجد نیز استفاده می شود. با پیشرفت تکنولوژی ایده های بسیاری برای طراحی گچبری زیبا سقف مطرح شد. از آن جایی که اتاق پذیرایی یکی از مهمترین فضاهای منازل ایرانی محسوب می شود, از این ایده ها بیشتر برای اتاق پذیرایی استفاده می شود. در صورتی که گچ بری سقف پذیرایی همراه با نورپردازی مناسب باشد, اتاق پذیرایی بسیار زیبا و شیک می شود. گچبری ها می توانند ثابت باشند و یا از قبل آماده شده و در سقف نصب شوند. گچبری در اندازه ها و با طرح های متنوعی ساخته می شود و بسته به اندازه سقف پذیرایی انتخاب و اجرا می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از ایده های گچبری مدرن سقف پذیرایی را نشان می دهد.

جدیدترین نمونه گچبری برای سقف

گچبری سقف پذیرایی

جدیدترین طرح های گچبری برای اتاق پذیرایی

گچبری و نورپردازی در زیبای خانه

گچبری برای خانه های مدرن

انواع مدل گچبری زیبا

معماری داخلی و گچبری در آن

گچبری سقف پذیرایی

گچبری سقف پذیرایی

امروزه نورپردازی در گچبری سقف ها اهمیت بسیاری پیدا کرده است. دلیل این مسئله این است که نوپردازی زیبایی گچبری را دوچندان می کند و زیبایی گچبری بیشتر از قبل نمود پیدا می کند. بنابراین توصیه می شود در کنار گچبری سقف پذیرایی حتما از نورپردازی نیز استفاده شود. همچنین رنگ گچبری نیز در زیبایی گچبری بسیار موثر است. تصاویر زیر نمونه هایی از این گچبری ها را نشان می دهد.

گچبری سقف پذیراییانواع نمونه گچبری ساده و شیکگچبری سقف پذیراییگچبری سقف پذیراییگچبری برای خانه های سلطنتیگچبری سقف پذیراییگچبری سقف پذیراییگچبری سقف پذیراییتزیین اتاق پذیرایی با گچبری سقفگچبری سقف پذیراییدکوراسیون اتاق پذیرایی با گچبریگچبری در دکوراسیون داخلی منازل

با توجه به تصاویر گچبری سقف پذیرایی, برای تزیین اتاق پذیرایی می توان از این ایده ها استفاده نمود. چگونگی نورپردازی در این نمونه ها بستگی به چگونگی گچبری دارد.

برگرفته از سایت beautyhome.irتاریخ : یکشنبه 15 مرداد 1396 | 09:46 ب.ظ | نویسنده : مهندس رامین حسین خانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.