تبلیغات
معماری - نما ی خارجی ساختمان های مدرن و زیبا
[font=tahoma][/font]


نمای خارجی ساختمان زیبا مدرن شیک

نمای خارجی ساختمان های مدرن و زیبا

طراحی های متفاوت برای نمای خارجی ساختمان ها:

طراحی های متفاوت و مدرن برای نمای خارجی ساختمان ها در هزاره سوم امری عادی و تا حدودی ضروری برای طراح ها و معمارهای انواع ساختمان ها در سراسر دنیاست. در ایران نیز همواره طراحی های متفاوت و زیبای نمای خارجی ساختمان نقش بسیار پر رنگی در ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و تجاری دارد. به این نکته نیز توجه نمایید که طراحی نمای بیرونی ایده آل و مناسب برای یک ساختمان نه تنها ارزش اقتصادی ساختمان را افزایش می دهد بلکه باعث افزایش انرژی های مثبت در ساختمان و محیط پیرامون ان نیز می گردد ضمن آنکه تاثیرات بسیار مثبتی بر روی ساکنین ساختمان خواهد گذاشت.

نمای خارجی ساختمان شیک و مدرن 92

نمای خارجی ساختمان زیبا مدرن شیک

نمای خارجی ساختمان ایرانی شیک و مدرن

عکس های نمای خارجی ساختمان :

تصاویر نمای خارجی ساختمان های زیبا و مدرنی را در ادامه برای شما قرار داده ایم اما به یاد داشته باشید که در انتخاب و طراحی نمای خارجی ساختمان عوامل گوناگونی از جمله محیط پیرامون ساختمان و شرایط جغرافیایی و آب و هوایی محل احداث ساختمان بسیار تاثیر گذار است و در حقیقت بهتر است بعد از توجه به کاربرد ساختمان  به شرایط محیطی توجه شود و سپس برای انتخاب  طراحی نمای ساختمان اقدام نمایید. در ادامه چند طراحی زیبا و مدرن و البته متنوع نمای خارجی ساختمان را با هم مشاهده می نماییم.

نمای خارجی ساختمان شیک و مدرن 2013

نمای خارجی ساختمان ویلا مدرن

نمای خارجی ساختمان زیبا مدرن جدید

نمای خارجی ساختمان با معماری ایرانی

نمای خارجی ساختمان با معماری مدرن

نمای خارجی ساختمان با معماری زیبا

نمای خارجی ساختمان ویلایی مدرن

نمای خارجی ساختمان با معماری زیبا

امیدواریم با انتخاب طراحی مناسب و ایده آل برای نمای خارجی ساختمان با ایجاد محیطی سرشار از انرژی روزهای شاد و به یاد ماندنی را در کنار خانواده تان رقم بزنید.  با مشاهده سایر مطالب و تصاویر نمای خارجی ویلا و ساختمان با ایده های متفاوت در طراحی بیشتر آشنا شوید.تاریخ : سه شنبه 28 بهمن 1393 | 01:05 ب.ظ | نویسنده : مهندس رامین حسین خانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.