تبلیغات
معماری - کتاب آموزش تصویری و کاربردی نرم افزار گوگل اسکچاپ جلد چهارم
[font=tahoma][/font]


جلد چهارم

با سلام


برای اولین بار در این وبلاگ کتاب آموزشی نرم افزار اسکچاپ را برای شما علاقه مندان به صورت رایگان قرار دادیم تا با این کار بتوانیم در پیشرفت شما عزیزان شریک باشیم.

این کتاب به قلم مهندس سعید غفاری نوشته و تالیف شده، بر گرفته از Google SketchUp 8 For Dummies

به خاطر حجم بالای کتاب اصلی، مجموعه به شیش جلد تقصیم شده تا دوستان در دانلود مشکلی نداشته باشند. چنانچه برای دانلود هر مشکلی پیش آمد با ایمیل وبلاگ تماس حاصل فرمایید.

سر فصل های موجود در این جلد از کتاب :


سازماندهی کردن مدل

Going beyond Buildings


دریافت فایل

پیشگفتار

پیش از هر چیز، از حسن انتخاب شما در برگزیدن این کتاب برای آموزش این نرم افزار کمال تشکر را دارم. در این مجموعه سعی بر آن شده تا با بیانی ساده و شیوا، کلیه مطالب را در راه های کوتاه برای یادگیری هر چه راحت تر نحوه استفاده از این برنامه به تصویر کشید به نحوی که با مطالعه هر فصل از کتاب نیازی به بازگشت مجدد نباشد و حرکت ادامه دار و رو به جلو برنامه ریزی شده است. بنابر اطلاعات و معلومات شخصی، توصیه می شود که یه هنگام مطالعه کتاب، پشت رایانه تان باشید تا به صورت همزمان تمرینات لازم را انجام دهید تا کاملا در ذهن شما نقش ببندد. این کار باعث می شود تا شما به راحتی مطالب را آموخته و یتوانید در فصل بعدی از آن استفاده کنید.

مطالب و دستورات به طور کامل و در عین حال به اختصار توضیح داده شده اند، یعنی ابتدا عملکرد و سپس کاربرد هر دستور را آموزش داده و در نهایت با اجرای آن دستور و نحوه کار با آن آشنا خواهید شد. کتای را فصل به فصل و متصل مطالعه کنید، به مثالها دقت کنید و از جا انداختن فصل ها خود داری کنید تا  در مدت زمانی کوتاه شما نیز یکی از کاربران موفق از این نرم افزار شوید. به امید آن روز...

در ادامه واجب می دانم تا از تمام کسانی که در این راه مرا یاری و همراهی نموده اند، تشکر و قدر دانی کنم. پدر و مادر عزیزم که زحماتشان قابل توصیف نمی باشد و تمامی دوستان و عزیزانی که بدون کمک و حمایت های ایشان قادر به نوشتن این کتاب نبودم.

با سپاس فراوان، همیشه شاد باشید و شاد زندگی کنید...تاریخ : دوشنبه 8 دی 1393 | 12:26 ب.ظ | نویسنده : مهندس رامین حسین خانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.