تبلیغات
معماری - کتاب آموزش تصویری و کاربردی نرم افزار Googlr Sketchup جلد 5و6
[font=tahoma][/font]


جلد پنجم

جلد ششم

سر فصل های موجود در این جلد پنجم:

کار کردن با نور و سایه

نمایش دادن مدل در Sketchup

-کار کردن با Google Earthو 3DWarehouseدریافت فایل


سر فصل های موجود در این جلد ششم:

پرینت کردن مدل

- (Export )صادر کردنعکس ها و انیمیش نها

Export کردن به ، CAD IllUSTRATION و سایر نرمافزارهای مدل سازیدریافت فایل

پیشگفتار

پیش از هر چیز، از حسن انتخاب شما در برگزیدن این کتاب برای آموزش این نرم افزار کمال تشکر را دارم. در این مجموعه سعی بر آن شده تا با بیانی ساده و شیوا، کلیه مطالب را در راه های کوتاه برای یادگیری هر چه راحت تر نحوه استفاده از این برنامه به تصویر کشید به نحوی که با مطالعه هر فصل از کتاب نیازی به بازگشت مجدد نباشد و حرکت ادامه دار و رو به جلو برنامه ریزی شده است. بنابر اطلاعات و معلومات شخصی، توصیه می شود که یه هنگام مطالعه کتاب، پشت رایانه تان باشید تا به صورت همزمان تمرینات لازم را انجام دهید تا کاملا در ذهن شما نقش ببندد. این کار باعث می شود تا شما به راحتی مطالب را آموخته و یتوانید در فصل بعدی از آن استفاده کنید.

مطالب و دستورات به طور کامل و در عین حال به اختصار توضیح داده شده اند، یعنی ابتدا عملکرد و سپس کاربرد هر دستور را آموزش داده و در نهایت با اجرای آن دستور و نحوه کار با آن آشنا خواهید شد. کتای را فصل به فصل و متصل مطالعه کنید، به مثالها دقت کنید و از جا انداختن فصل ها خود داری کنید تا  در مدت زمانی کوتاه شما نیز یکی از کاربران موفق از این نرم افزار شوید. به امید آن روز...

در ادامه واجب می دانم تا از تمام کسانی که در این راه مرا یاری و همراهی نموده اند، تشکر و قدر دانی کنم. پدر و مادر عزیزم که زحماتشان قابل توصیف نمی باشد و تمامی دوستان و عزیزانی که بدون کمک و حمایت های ایشان قادر به نوشتن این کتاب نبودم.

با سپاس فراوان، همیشه شاد باشید و شاد زندگی کنید...

 

سعید غفاری

امارات متحده عربی – دبیتاریخ : دوشنبه 8 دی 1393 | 12:24 ب.ظ | نویسنده : مهندس رامین حسین خانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.